TË FTUAR SPECIAL, E ARDHMJA E AKADEMISË, SUKSESI I BOKSIT.“Star Sport”, RubrikaSportive në Star Plus Televizion ka ardhur me të ftuar special për zhvillimet e fundit sportive. Fillimisht vëmendja i është kushtuar Vllaznisë me sukseset e arritura në tre takimet e fundit.

I fituar ka qenë, mjeshtri i madh Bujar Qamili që është një ndër   tifozët më të zjarrtë të skuadrës shkodrane.  Përveç, Vllaznisë, vëmendja është përkushtuar dhe tek akademia e kuqebluve ku i ftuar ka qenë trajneri i ekipit U-19 Samuel Nikaj. Ndërsa pjesa e dytë e emisionit ka folur për suksesin e boksit shkodranë dhe pritshmëritë për ndryshimet në drejtim të federatës shqiptare, ku i ftuar ka qenë trajneri I Vllaznisë, Jozef Sermi dhe tashmë në rolin e gjyqtarit të boksit, Besnik Gjetja. Star Sport do të vijë të hënen më të tjera zhvillime dhe të ftuar specialë. 

[iframe width=”300″ height=”510″ src=”//www.youtube.com/embed/P13CRE3mXKA” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprak8 DHJETORI NË MEMORIEN E ISH-STUDENTËVE
Artikulli tjetërLUKA KËRKON FALJE PËR HYRJEN E SHKODRËS