KRIM NË FAMILJE , BURRI VRET GRUAN MË PAS EDHE VETEN

Krimi në familje ka goditur edhe Kosovën.Raportohet se burri ka vrarë gruan dhe më pas ka qëlluar mbi veten e tij. Ngjarja ka ndodhur...

DYSHONTE SE GRUAJA E TRADHËTONTE, BURRI VRET DJALIN 4-VJEÇAR DHE MË PAS VETËVRITET

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi, ditën e djeshme, pasi një 27-vjeçar vrau djalin e tij 4-vjeçar dhe më pas u vetëvra. Sikurse...

VRITET ME PLUMB NË KOKË SHQIPTARI NË MALIN E ZI, VETËDORËZOHET NË POLICI AUTORI

Një shqiptar është vrarë në Tuz të Malit të Zi. Mediat malazeze bëjnë me dije se viktima është Edmont Gjinkolaj , trupi i të...

DJALI DYSHOHET SE KA VRARË BABAIN DHE NËNËN

Mëngjesin e së mërkurës në Prizren ndodhi një ngjarje e rëndë. Burrë e grua u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre në lagjen...

TRAGJEDIA NË RRUGË, SHUHET FAMILJA NË AKSIDENT

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kosovë ku kanë mbetur të vdekur 5 persona. Bëhet fjalë për një familje, ku prindërit dhe tre fëmijët...

PLAGE ME ARMË ZJARRI,GJENDET I VDEKUR NË BANESË 47-VJEÇARI

Pasditen e sotme është gjetur i vdekur një 47-vjeçar në Deçan, ku policia e ka konfirmuar se viktima është qëlluar me armë zjarri. Lajmin e...

ARRESTOHET I SHUMË KËRKUARI PËR VRASJE E KRIME TE TJERA NGA MALI I ZI

Akuzohet se kishte kryer një vrasje në Malin e zi por edhe për ngjarje të tjera kriminale dhe është arrestuar pas kërkesës së Interpolit...

DY VRASJE: NJË PERSON VRITET NË KAZINO, PAS SHERRIT, VËLLAI QËLLON VËLLANË

Në komunën e Suharekës sot kanë ndodhur dy vrasje, ka konfirmuar , zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi. Gashi tha se...

DY TË VDEKUR E TRE TË PLAGOSUR PËR NJË METËR TROTUAR

Për një pjesë betoni, jo më të madhe se 1 metër katror, dyshohet se nisi i gjithë konflikti dje në Prishtinë në mes të...

KOKAINË, MARIJUANË DHE 36 MIJË EURO TË GATSHME, KATËR TË ARRESTUAR NË BOLONJA. MES...

Një revolver me numër regjistri të abraduar, një kilogram kokainë, një kilogram marjuanë dhe 36 mijë euro para të gatshme. Ky është bilanci i...

BOTA