15 C
Shkoder, AL

‘SOLD-OUT’ PËR NDESHJEN E PARË ZYRTARE NË ‘ARENËN KOMBËTARE’, SHITEN TË 22 MIJË BILETAT...

Pesë ditë para ndeshjes inauguruese të stadiumit Arena Kombëtare me ndeshjen Shqipëri-Francë, burime në federatën shqiptare të futbollit bëjnë me dije se janë shitur...

E ZBULON AGJENTI I HYSAJ, “LUMË” OFERTASH PËR MBROJTËSIN E MILANIT

Milan nuk po kalon një moment të mirë në këtë periudhë të sezonit. Kuqezinjtë ndodhet shumë larg pritshmërive, teksa mbajnë vendin e 14 me 13...

SUPERKUPA E SPANJËS,ARABIA SAUDITE FINANCON AKTIVITETIN

Është hedhur shorti për Superkupën e Spanjës që do të zhvillohet në janar të vitit 2020. Shorti i hedhur në Arabinë Saudite, ku edhe do...

TRAJNERI I NJOHUR SULMON ASHPËR RONALDO: NUK SILLET SI KAMPION, PREJ 3 VITESH JASHTË...

Cristiano Ronaldo nuk po kalon një moment të mirë. Një fakt të tillë e konfirmoi edhe zëvendësimi i tij në ndeshjen ndaj Milanit. Portugezi luajti...

FOTO/ GINA SCHUMACHER “RIKTHEN” NË PISTË SHTATË HERË KAMPIONIN E F1

Duket si Michael, kostum i kuq dhe me të njëjtën buzëqeshje. Shtatë herë kampioni i Botës në Formula 1, Michael Schumacher i mungon prej...

“ARENA KOMBËTARE” HAP DYERT PËR HERË TË PARË,VLLAZNIA-APOLLONIA PER FEMRA,NDESHJE TESTUESE

Pas një pune të gjatë dhe shtyrjeve, stadiumi "Arena Kombëtare" është gati për të pritur një ndeshje futbolli. Ditën e sotme, në orën 19:00, në...

REJA PUBLIKON LISTËN E LOJTARËVE PËR EURO 2020,RIKTHEHEN TRE LOJTARË

Trajneri i kombëtares shqiptare, Edoardo Reja ka bërë publike listën e lojtarëve të grumbulluar për dy takimet e radhës së Shqipërisë, që do të...

VOLEJ, HUMBIN MESHKUJ DHE FITOJNË FEMRAT E VLLAZNISË

Skuadra e Vllaznisë në volejboll për meshkuj ka marrë një humbje ndaj Farka Volej ndeshje e luajtur në transfertë. Kjo fitore i prish ndjeshëm llogaritë...

ADA-KAMZA 4-2, FITORE SHPRESË E VELIPOJAKËVE

Ada e Velipojës ka arritur një tjetër fitore në shtëpi teksa ka mundur 4-2 ekipin e Kamzës duke marrë kështu tri pikë të rëndësishme...

VELEÇIKU-BURRELI 1-1, TRAJNERI I KOPLIKASVE: ISHIM ME FAT

Veleçiku ka arritur një barazim mjaft të vlefshëm ndaj Burrelit në një ndeshje që edhe mund ta kishte humbur. Edhe pse ky takim u luajt...

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA