W3Schools

TË RILUHET FINALJA E EURO 2020. MBLIDHEN MIJËRA FIRMA NGA TIFOZËT ANGLEZË

Orët e fundit ka një përhapje masive të thirrjeve, kërkesave apo nismave për të riluajtur finalen e Kampionatit Europian. Edhe pse mbetën tepër të zhgënjyer...

U TËRHOQ NGA FRANCA PAS DEKLARATAVE TË MACRON? POGBA REAGON ASHPËR: 100% E PAVËRTETË!...

Paul Pogba ka rrëzuar lajmet dhe thashethemet se ai është dorëhequr nga kombëtarja franceze pasi Presidenti Macron i shpalli luftë ekstremizmit islamik. Lajmi mori shkas...

FINALJA E EDICIONIT TË KATËRT “VOLEJ-POJA BEACH TROPHY”

Për tre ditë me rradhë në plazhin e Velipojës amatorë por edhe sportistë profesionist janë bërë pjesë e aktivitetit të përvitshëm sportiv të organizuar...

SHKODËR, NDAHET NGA JETA ATLETI LLESH VUKSANI

Këto janë fjalët e atletit Llesh Vuksani në një nga intervistat e fundit të tij. Sportisti i mirënjohur shkodran Llesh Vuksani u nda nga...

FITOI BOTËRORIN ME FRANCËN, ARRESTOHET PORTIERI LORIS

Portieri i Totenhemit dhe i Franëcs, Hugo Loris, është arrestuar ditën e sotme nga policia londineze, pasi është kapur duke i dhënë makinës i...

KAMPION BOTE PËR FEDERATËN IBF NË BOKS! FLORIAN MARKU FITON TITULLIN E PARË NË...

Boksieri shqiptar Florian Marku ka hyrë në histori pasi ka fituar për herë të parë titullin kampion bote në IBF . Marku siç e premtoi...

BËMË BABA TË TË NGJAJ! 19-VJEÇARI “MERR” MAKINËN E LEGJENDËS MICHAEL SCHUMACHER

Djali i Michael Schumacher ka kujtuar legjendën duke pozuar në makinën që i solli famën ndërkombëtare, Ferrari F1. Adoleshenti që po ndjek hapat e të...

SHKODËR, EKIPI I JUVENTUS PËRZGJEDH HOTEL GOLDEN

Skuadra e famshme e Juventusit në futboll për femra ka mbërritur në qytetin e Shkodrës teksa do të kenë ndeshjen e turit të katërt...

SHQIPËRIA NË SYTË E BRDARIC, TRAJNERI ZBULON SHKODRËN E TIJ, PROBLEMET DHE STRATEGJINË E...

Thomas Brdaric është një emër jo pak i njohur në futbollin botëror, dikur pjesë edhe e përfaqësues gjermane por në Shqipëri ishte një emër...

FUSHË PAINTBALL-I PËR HERË TË PARË NË SHKODËR

Qytetit të Shkodrës prej 3 ditësh I është shtuar një zonë e re sportive, ndryshe nga të tjerat. Arvid Faci është I riu shkodran,...

BOTA