BILANCI I COVID NË VEND, MSH: 79 RASTE TË REJA DHE ASNJË VIKTIMË NË...

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e reja për situatën epidemiologjike në vend. Sipas MSH nga 808 testime të kryera, kanë rezultuare pozitivë...

BILANCI I COVID-19 NË VEND/ ASNJË HUMBJE JETE DHE 11 QYTETARË TË INFEKTUAR NË...

Ministria e Shëndetësisë ka ;publikuar të dhënat e fundit në lidhje me situatën e Covid-19 në vend. Në 24 orët e fundit, nga 132 testime...

SITUATA ME COVID NË VEND, MSH: ASNJË HUMBJE JETE NË 24 ORËT E FUNDIT,...

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit, nuk është shënuar asnjë viktimë nga Covid 19. Ndërkohë, nga 289...

SITUATA ME COVID NË VEND, MSH: ASNJË HUMBJE JETE DHE 45 TË INFEKTUAR NË...

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit, për fat të mirë nuk është shënuar asnjë viktimë nga Covid...

COVID-19 NË VEND, MSH: ASNJË HUMBJE JETE, 47 TË INFEKTUAR NË 24 ORËT E...

23 Shtator 2022 – Ministria e Shëndetësisë i bën sërisht thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin anticovid, veçanërisht në këtë periudhë të vjeshtës, për...

LAJM I FUNDIT/ ERE MIRATON VENDOSEN E FASHËS ME ÇMIM TË RI PËR ENERGJINË

Enti Rregullator i Energjisë ka miratuar propozimin e Furnizuesit të shërbimit universal për aplikimin e rritjes së çmimit të energjisë elektrike për konsumin mbi...

COVID-19/ 51 QYTETARË TË INFEKTUAR, ASNJË HUMBJE JETË NË 24 ORËT E FUNDIT

51 qytetarë të infektuar me COVID-19, ndërsa fatmirësisht nuk ka humbje jete në 24 orët e fundit. Aktualisht në spitalin COVID3 po marrin trajtim...

SULMET KIBERNETIKE/ ZYRTARI I NATO-S NË TIRANË: NUK JENI VETËM, MBROJTJE PRAKTIKE, DO GARANTOJMË...

James Appathurai, zëvendës ndihmës sekretar i NATO-s deklaroi sot në Tiranë se Shqipëria nuk është vetëm dhe se ka mbështetjen e Aleancës. Ai deklaroi se...

BILANCI I COVID-19 NË VEND, MINISTRIA E SHËNDETËSISË: 114 QYTETARË TË INFEKTUAR DHE ASNJË...

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit në vendin tonë. Nga 842 testime të kryera, kanë rezultuar pozitivë 114 qytetarë ndërsa...

“NË TRE VITE NË TIRANË, 1.2 MLD EURO TË PASTRUARA NË SEKTORIN E NDËRTIMIT”,...

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë humbur jetën dy të moshuar si pasojë...

BOTA