FINALJA E CONFERENCE LEAGUE/ TIFOZËT E ROMËS NISEN PËR TIRANË, PUBLIKOJNË FOTO NGA EKSODI...

Një ditë na ndan nga finalja e madhe e Conference League, e cila do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” në Tiranë. Klubi i...

SITUATA ME COVID-19/ MINISTRIA E SHËNDETËSISË: 17 RASTE TË REJA DHE ASNJË HUMBJE JETE...

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 623 testime të kryera, 17 qytetarë kanë rezultuar pozitivë ndërsa nuk është regjistruar asnjë humbje...

FINALJA E KONFERENCË LIGËS NË TIRANË, POLICË ITALIANË DHE HOLANDEZË ‘ZBARKOJNË’ NË TIRANË. TAKIM...

Teksa nuk na ndan shumë nga finalja e Konferencë Ligës që do të mbahet në “Air Albania” në Tiranë, ministria e Brendshme dhe Policia...

ME TELEFON NË TIMON, NDËSHKOHEN NGA POLICIA MBI 1100 SHOFERË, PEZULLOHEN 113 PATENTA NË...

Policia Rrugore e Tiranës gjatë javës që lamë pas, organizoi shërbimet, duke u përqendruar në evidentimin dhe ndëshkimin e shkeljeve që janë rrezik potencial...

SITUATA E COVID-19/ MINISTRIA E SHËNDETËSISË: 26 RASTE TË REJA, ASNJË HUMBJE JETE NË...

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se nga 445 testime, 26 qytetarë kanë rezultuar të infektuar me COVID-19. Asnjë humbje jete dhe 34 të shëruar...

BILANCI I COVID NË VEND, IDENTIFIKOHEN 36 RASTE TË REJA, ASNJË VIKTIMË NË 24...

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 937 teste për COVID, prej të cilave kanë rezultuar pozitivë 36 qytetarë. Fatmirësisht nuk është shënuar asnjë...

HOLANDEZI BËN REKLAMËN MË TË MREKULLUESHME PËR TIFOZËT: SHQIPËRIA ËSHTË MAHNITËSE, MOS U TREMBNI

Në Holandë i tremben surprizave që mund të gjejnë tifozët e Feyenoord në Tiranë por një holandez që jeton prej 10 vitesh në Tiranë...

SHQIPTARET ME FAMË NDËRKOMBËTARE, RITA ORA DHE DUA LIPA KËTË VIT KONCERT MADHËSHTOR NË...

Kryebashkiaku Erion Veliaj tha sot se pas finales së Conference League, kryeqyteti do të fillojë përgatitjet për të pritur dy koncertet e mëdha të...

BILANCI I COVID NË VEND, IDENTIFIKOHEN 28 RASTE TË REJA DHE ASNJË VIKTIMË NË...

Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 703 testime, ndërsa kanë rezultuar pozitivë 28 qytetarë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë shëruar 66 pacientë....

PESË DITË NGA FINALJA E MADHE E CONFERENCE LEAGUE, MBYLLEN AKTIVITETET TREGTARE TEK “AIR...

Ndajnë edhe 5 ditë nga finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenoord, që do të luhet në Tiranë. Kjo finale pritet të sjellë...

BOTA