17 C
Shkoder, AL

“VRAVA DY HIJE QË U NGJANIN MAMIT E BABAIT”, 26-VJEÇARI DO TË SHTROHET NË...

"Nuk kam vrarë prindërit, por dy hije që u ngjanin mamit e babait". Pikërisht kjo deklaratë e Qemal Selës para trupit gjykues të Krimeve të...

DEPUTETI I PS-SË HUMB MIKUN NË AKSIDENTIN E DAJÇIT: ISHTE SHUMË HERËT PËR TY,...

Deputeti socialist, Pjerin Ndreu ka reaguar mbi vdekjen e njërit prej dy viktimave të aksidentit të ndodhur orët e para të mëngjesit në fshatin...

OLLDASHI SOT NË PROKURORI, DO DËSHMOJË SI I KA BLERË 20 KG KANABIS BASHKË...

Prokuroria e Krimeve të Rënda vijon hetimet për audio përgjimin e publikuar nga Partia Demokratike dhe rreth video dëshmisë së Albert Veliut për të...

VITI 2018, U HODHEN THEMELET E DREJTËSISË SË RE. VETTING-U DJEG PROKURORË DHE GJYQTARË

Viti 2018 i hapi rrugën krijimit të një drejtësie të Re. Gjatë 2018, u ngritën Këshilli i Lartë i Prokurorisë dhe ai Gjyqësor. Nga...

GRISELDA! AH GRISELDË! E BUKURA GRISELDË! E VESHUR SI NUSE ME NJË FUSTAN TË...

Në Kurbnesh, te shtëpia e Griseldës së vrarë në Laprakë, ishte krijuar qysh në mëngjes herët rreshti i burrave e i grave që i...

DYSHOHET PËR NJË VARREZË MASIVE PRANË KALASË, JANË GROPOSUR TË DËNUARIT E REGJIMIT

Shoqatat e ish të përndjekurve politikë dyshojnë për ekzistencën e një varri masiv pranë Kalasë së Gjirokastrës. Pranë kësaj zone janë pushkatuar, vrarë dhe...

VRASJA E MIHALIT/ PAS DENONCIMIT TË BABAIT, GJYKATA VENDOS: TË ARRESTOHEN TRE TË RINJTË...

Gjykata ka pranuar kërkesën e prokurorit të ri që po heton vrasjen e 22-vjeçarit Marvi Mihali për të rikthyer në burg tre të rinjtë...

FURGONI I TIJ U KAP ME 570 KG DROGË, BIZNESMENI: E KAM SHITUR MJETIN...

Pronari i furgonit që u kap me 570 kg drogë në Qafë-Thanë ka mohuar se lënda narkotike është e tija. Ilir Dauti është shpehur se...

IZET HAXHIA KALLËZON SALI BERISHËN PËR 23 KRIME TË RËNDA

Gjashtë muaj pas rikthimit me pranga në duar në Tiranë, Izet Haxhia kallëzon penalisht ish-kryeministrin Sali Berisha në Prokurorinë e Përgjithshme, për 23 krime...

“DO NGRIHEN NË KËMBË, KËTU BËHET NAMI”, RAMA BËN PARALAJMËRIMIN E FORTË PËR KRYEBASHKIAKËT

Në takimin e zhvilluar ditën e sotme në Kryeministri me koordinatorët e bashkëqeverisjes, kryeministri Edi Rama, ka përsëritur paralajmërimin për kryetarët e bashkive dhe...

Na ndiqni

70,813FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA