25 C
Shkoder, AL

YJET E HOLLIVUDIT VIJNË NË SHQIPËRI

Dy aktorët e Hollivudit Mel Gibson dhe Jean Claude Van Damme pritet të vijnë në Shqipëri. Dy ikonat e kinematografisë amerikane, do të fillojnë...

BEBE REXHA VLERËSOHET ME DY ÇMIME

Ceremonia e ndarjes së çmimeve MTV, këtë vit do të mbahet në “Radio City Music Hall” New York më datë 20 Gusht.   Në listën e...

KËNGËTARI PËRFSHIHET NË AKSIDENT: FALEMINDERIT ZOT, KUPTOVA QË PASURIA E FAMA S’JANË ASGJË

Këngëtari Labinot Rexha është përfshirë mëngjesin e djeshëm në një aksident. Rexha ishte duke shkuar drejt Zvricrës, kur për shkak të kushteve të vështira...

GIGI HADID MENDON TË LËRË MODELINGUN

Supermodelja Gigi Hadid dëshiron të lërë botën e modelingut. Në një intervistë për Pirelli, kalendarin më të famshëm në botë, ajo tha se dëshiron...

ZHDUKET ‘DESPACITO’, VIDEO MË E KLIKUAR NË YOUTUBE

Despacito, kënga më e shikuar ndonjëherë në Youtube është fshirë nga një haker kibernetik së bashku me dhjetra video të tjera të shtëpisë diskografike...

AURELA GAÇE NA KTHEN PAS NË KOHË, SJELL ‘TË DUA’

Aurela Gaçe ka publikuar këngën e saj të fundit. "Të dua" titullohet balada e dashurisë së Aurelës. Me një videoklip mjaft të veçantë, këngëtarja e famshme...

TRUPROJA NXJERR NË ANKAND SENDET PERSONALE TË KËNGËTARIT PRINCE

Dalin në ankand sendet personale të këngëtarit Prince. Ato janë ruajtur nga ish-truproja e tij. Për kostumin e tij të veçantë të mëndafshit, vlera...

FEDEZ DHE CHIARA FERRAGNI DREJT ALTARIT

Këngëtari i famshëm italian Fedez dhe e fejuara e tij, Chiara Ferragni do të kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre. Pas lindjes së djalit...

Çiljeta dhe Noizy publikojn klipin e ri “Gangsta Love “

Çiljeta dhe Noizy kanë publikuar klipin e këngës “Gangsta Love”. Projekti muzikor i dy këngëtarëve vjen për publikun si një film me metrazh të shkurtër, që zgjat përafërsisht 12 minuta. Në këtë film marrin pjesë edhe djali i këngëtares, Fernando dhe vajza e Inis Gjonit, Coco Antonel.

“KRENARE QË JAM SHQIPTARE”, URIMI I DUA LIPA PËR PAVARËSINË E KOSOVËS

Këngëtarja me origjinë shiptare Dua Lipa ka uruar të gjithë shqiptarët për 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Ylli ndërkombëtar me anë të një postimi në Instagram u shpreh se është shumë krenare që është shqiptare. Veçantia e urimit të 22-vjeçaren qëndron tek foto e saj. Shkëputur nga hiti i saj i fundit 'IDGAF', Dua ka publikuar një foto ku shfaqen dy 'Dua Lipa përballë njëra tjetrës. Njëra nga 'Dua-t' është e veshur me blu dhe në krah ka vendosur simbolin e flamurit kosovar ndërsa 'Dua' tjetër e veshur me ngjyrë të portokalli të ndezur ku është fomuar simboli flamurit shqiptar.

Na ndiqni

72,229FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA