W3Schools

APPLE ZBULON AKSIDENTALISHT PRODUKTIN E RI

Apple aksidentalisht zbuloi produktin e ri MacBook Pro.

SAMSUNG SJELL NË TREG GALAXY A 2016

Samsung pritet që më 15 shkurt të prezantojë modelet Galaxy A5 dhe Galaxy A7, në ngjyrën e artë, të zezë dhe të bardhë.

BOTA