LAJME
RAMA NË FACEBOOK: GJYNAH ASTRITI...

Kryeministri Edi Rama shkruan në facebook:

ADEMI-VLLAZNISË: FALEMINDERIT, VUJATËM NGA NEGLIZHENCA E NDOKUJT

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, ...

PD ÇEL ZYRTARISHT FUSHATËN

Partia Demokratike ka çelur sot në orën 19:00 ...

CUNGU PAS NDESHJES: EMOCIONE TË MËDHA, FALEMINDERIT TIFOZERISË SHKODRANE

Trajneri i Vllaznisë, Armando Cungu, ka folur pas ...

SHPËTON MREKULLISHT VLLAZNIA, TIRANA BIE NË KATEGORINË E PARË

Është luajtur nga ora 17:00 në Shkodër ndeshja ...

“RIGHT TO THE CITY” VJEN NË TAKIMIN E TETË DHE TË FUNDIT

“Right to the city” është një cikël diskutimi ...

RITAKOHEN MATURANTËT E 1987 TË GJIMNAZIT “28 NËNTORI”

 Vitet e gjimnazit çdo kush I konsideron si më të ...

STINA E NXEHTË, GOLEMI PA UJË TË PIJSHËM

Stina e nxehtë e gjen fshatin Golem të Njësisë ...

SENIDA MESI, PREZANTOHET PARA QYTETARËVE

Partia Socialiste ka vijuar turin e prezantimeve ...

ZGJEDHJET, DERVISHI: FUSHATË E QETË, MARRËVESHJA HAP NEGOCIATAT

 “Zgjedhjet parlamentare të 2017-s pritet të ...

PROMOVOHEN LIBRAT HISTORIK NË “MARIN BARLETI”

Shoqata ardhetare “Dukagjini” ka realizuar ...

AUDICIONE NË TEATËR PËR “TARTUFIN” E MOLIERIT

 Në tëatrin “Migjeni” ditën e sotme kanë startuar ...

GJURAJ: BASHKIA KA NË VËMENDJE NJË ZGJIDHJE PËR TREGJET

 “Kërkesat e tregtarëve për të patur një vend për ...

ALPET, ENDE ASNJË HAP PËR BASHKËPUNIM ME MALIN E ZI

Administrata e Zonave të mbrojtura deri tani nuk ...

MINISTRI I BERISHËS KRITIKON BASHËN PËR LISTËN: DALTË E HAJRIT

Lista e PD për zgjedhjet e 25 qershorit ka ...

U LA JASHTË LISTAVE TË PD, PATOZI: BASHA VEPROI SI RAMA

Astrit Patozi komenton mos perfshirjen e tij në ...

RAMA, BASHA E META UROJNË BESIMTARËT MYSLIMANË PËR MUAJIN E RAMAZANIT

Sot është një ditë e rëndësishme për besimtarët ...

JASHTË LISTE, BREGU: E MBYLLA ME KËTË PD, POR SHKOJ ME PD-NE E VËRTETË

Majlinda Bregu është një ndër 26 deputetët e PD ...

TËRHIQEN GJITHË KANDIDATËT E PDIU-SË NË KUKËS, I HAPIN KRAHUN PD

Janë terhequr nga gara të gjithë kandidatët për ...

RAMA NË FACEBOOK: GJYNAH ASTRITI...
Ndryshimi i fundit Maj 27 2017

RAMA NË FACEBOOK: GJYNAH ASTRITI...

Kryeministri Edi Rama shkruan në facebook:
ADEMI-VLLAZNISË: FALEMINDERIT, VUJATËM NGA NEGLIZHENCA E NDOKUJT
Ndryshimi i fundit Maj 27 2017

ADEMI-VLLAZNISË: FALEMINDERIT, VUJATËM NGA NEGLIZHENCA E...

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, përmes një statusi në Facebook ka falenderuar skuadrën e Vllaznisë për lojën e bërë sot (e shtunë, 27 maj) duke qëndruar në kategorinë superiore.
PD ÇEL ZYRTARISHT FUSHATËN
Ndryshimi i fundit Maj 27 2017

PD ÇEL ZYRTARISHT FUSHATËN

Partia Demokratike ka çelur sot në orën 19:00 fushatën e saj elektorale për zgjedhjet e 25 Qershorit.
CUNGU PAS NDESHJES: EMOCIONE TË MËDHA, FALEMINDERIT TIFOZERISË SHKODRANE
Ndryshimi i fundit Maj 27 2017

CUNGU PAS NDESHJES: EMOCIONE TË MËDHA, FALEMINDERIT...

Trajneri i Vllaznisë, Armando Cungu, ka folur pas sfidës Vllaznia-Tirana që u nda 0-0 duke bërë që ekipi kryeqytetas të bjerë në kategorinë e parë.
SHPËTON MREKULLISHT VLLAZNIA, TIRANA BIE NË KATEGORINË E PARË
Ndryshimi i fundit Maj 27 2017

SHPËTON MREKULLISHT VLLAZNIA, TIRANA BIE NË KATEGORINË E...

Është luajtur nga ora 17:00 në Shkodër ndeshja midis Vllaznisë dhe Tiranës, e rëndësishme pasi njëra prej tyre i thotë “lamtumirë” superiores.
“RIGHT TO THE CITY” VJEN NË TAKIMIN E TETË DHE TË FUNDIT
Ndryshimi i fundit Maj 27 2017

“RIGHT TO THE CITY” VJEN NË TAKIMIN E TETË DHE TË...

“Right to the city” është një cikël diskutimi rreth qytetit dhe komunitetit I cili është oragnizuar me të ftuar të ndryshëm si projektues urban, filozof, sociolog, artist dhe aktivist të cilët kanë folur dhe përfaqësura qytetet e...
RITAKOHEN MATURANTËT E 1987 TË GJIMNAZIT “28 NËNTORI”
Ndryshimi i fundit Maj 27 2017

RITAKOHEN MATURANTËT E 1987 TË GJIMNAZIT “28 NËNTORI”

 Vitet e gjimnazit çdo kush I konsideron si më të bukurat vite shkollore ku çdo herë kujtohen me nostalgji dhe emocion.
STINA E NXEHTË, GOLEMI PA UJË TË PIJSHËM
Ndryshimi i fundit Maj 27 2017

STINA E NXEHTË, GOLEMI PA UJË TË PIJSHËM

Stina e nxehtë e gjen fshatin Golem të Njësisë Administrative Rrethina pa ujë të pijshëm.
SENIDA MESI, PREZANTOHET PARA QYTETARËVE
Ndryshimi i fundit Maj 27 2017

SENIDA MESI, PREZANTOHET PARA QYTETARËVE

Partia Socialiste ka vijuar turin e prezantimeve te kandidateve para qytetareve te Shkodres.
ZGJEDHJET, DERVISHI: FUSHATË E QETË, MARRËVESHJA HAP NEGOCIATAT
Ndryshimi i fundit Maj 27 2017

ZGJEDHJET, DERVISHI: FUSHATË E QETË, MARRËVESHJA HAP...

 “Zgjedhjet parlamentare të 2017-s pritet të kalojnë përmes fushatës elektorale më të qetë që Shqipëria ka njohur në 27 vite të pluralizmit”.

Aktualitet

MARKETING
PËR REKLAMIMIN E BIZNESIT TUAJ: NA  KONTAKTONI NË KËTË Nr.CEL: 069 60 95 654 OSE  E-MAIL marketing@starplus-tv.com  -------------- SHITET NJE APARTAMENT BANIMI: 2+1, ME SIPERFAQE 100 m2, I RESTAURUAR DHE NE KUSHTE MODERNE. APARTAMENTI NDODHET NE QENDER TE QYTETIT TE SHKODRES. ADRESA: PALLATI I RI "COLOSSEO" PERBALLE ALFA BANK TEK ISH "5 HEROJT". KONTAKTONI NE NR. E CEL: 068 60 79 010  JU MIREPRESIM  -------------- AUTOSERVIS "MILANO": I SPECIALIZUAR NE ITALI QE NE VITIN 1994 PER RIPARIMIN E KARROMBOLEVE DHE LYERJEN E MAKINAVE ,LYERJE CILESORE NE FURRE DHE PJEKJE BOJE ME 10 VJET GARANCI, SALDIME PLASTIKE, PASTRIM FENERESH,SHERBIME MEKANIKE DHE XHENERIKE C'DO GJE QE NEVOITET PER RIPARIMIN E MAKINAVE. C'DO TE HENE  PUNIMET E PARA JANE ME 50% ZBRITJE. KEMI  KURSE PER LYERJE MAKINASH.  NA GJENI: SUPERSTRADA SHKODER-TIRANE Km 1, TEL:0693598783  -------------- RESTORANT "SPAGHETI & FISH COLOSSEO", TIRANË:  QETËSIA E AMBJENTIT DHE SHIJA E PRODHIMEVE TË DETIT JU SHOQËROJNË NË CDO STINË TË VITIT. JU MUND TË ZGJIDHNI DHE TË SHIJONI PESHKUN E FRESKËT, TË SHIJONI SPAGHETI SI ASKUND TJETËR, TA SHOQËRONI ME VERËRAT MË CILESORË. MIKPRITJE TRADICIONALE, ÇMIME TË ARSYESHME. ADRESA: TEK KRYQEZIMI I "21 DHJETORIT", 150 m PAS HOTEL "MONDIAL". RRUGA "KONGRESI I LUSHNJES" Nr.14, TIRANË. TEL 042240133 & CEL 0692074555.JU MIREPRËSIM  "PIAZZA PARK": GJITHMONË ME SHËRBIMET MË TË MIRA, BAR DHE RESTORANT ME KUALITETIN MË TË MIRË. PICA FURRE DRURI, PICA TAXI, GJITHASHTU DHE PASTIÇERI FANTASTIKE. FËMIJËT GJEJNË ARGËTIM NË KËNDIN E TYRE TË LOJRAVE. NË AMBJENTET TONA FAMILJA BASHKOHET PËR TË KALUAR ORËT MË TË BUKURA. TELEFONONI NË NUMRIN: 022249090  ADRESA: SHESHI "LUIGJ GURAKUQI", SHKODËR    --------------
E shtune, 27 MAJ 2017 21:28

RAMA NË FACEBOOK: GJYNAH ASTRITI...

Kryeministri Edi Rama shkruan në facebook:

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, përmes një statusi në Facebook ka falenderuar skuadrën e Vllaznisë për lojën e bërë sot (e shtunë, 27 maj) duke qëndruar në kategorinë superiore.

E shtune, 27 MAJ 2017 19:50

PD ÇEL ZYRTARISHT FUSHATËN

Partia Demokratike ka çelur sot në orën 19:00 fushatën e saj elektorale për zgjedhjet e 25 Qershorit.

Trajneri i Vllaznisë, Armando Cungu, ka folur pas sfidës Vllaznia-Tirana që u nda 0-0 duke bërë që ekipi kryeqytetas të bjerë në kategorinë e parë.

Është luajtur nga ora 17:00 në Shkodër ndeshja midis Vllaznisë dhe Tiranës, e rëndësishme pasi njëra prej tyre i thotë “lamtumirë” superiores.

“Right to the city” është një cikël diskutimi rreth qytetit dhe komunitetit I cili është oragnizuar me të ftuar të ndryshëm si projektues urban, filozof, sociolog, artist dhe aktivist të cilët kanë folur dhe përfaqësura qytetet e tyre përkatëse si Shkodra, Mostar Beograd Tiranë Prizren Kotor Shkup dhe Prishtinë.

 Vitet e gjimnazit çdo kush I konsideron si më të bukurat vite shkollore ku çdo herë kujtohen me nostalgji dhe emocion.

Stina e nxehtë e gjen fshatin Golem të Njësisë Administrative Rrethina pa ujë të pijshëm.

Faqja 1 ne 1865
Aktualitet
GJURAJ: BASHKIA KA NË VËMENDJE NJË ZGJIDHJE PËR TREGJET

 “Kërkesat e tregtarëve për të patur një vend për ...

ALPET, ENDE ASNJË HAP PËR BASHKËPUNIM ME MALIN E ZI

Administrata e Zonave të mbrojtura deri tani nuk ...

TRANSFORMIMI I RTSH-së, GËLLÇI: KEMI TRASHËGUAR PROBLEME

 Drejtues të RadioTelevizionit Publik Shqiptar në ...

E shtune, Maj 27 2017 0 koment
ADEMI-VLLAZNISË: FALEMINDERIT,
Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, përmes një statusi në Facebook ka
E shtune, Maj 27 2017 0 koment
RAMA, BASHA E META UROJNË
Sot është një ditë e rëndësishme për besimtarët myslimanë pasi ka nisur muaji i shenjtë i
E enjte, Maj 25 2017 0 koment
10 ARSYET PSE MOTRA E VOGËL ËSHTË
Motra juaj e vogël është një bekim në jetën tuaj pasi është personi për të cilin
Premte, Maj 19 2017 0 koment
INSTAGRAMI VAZHDON TË KOPJOJË
Aplikacioni që është nën pronësi të Facebookut, Instagram, e ka përforcuar softuerin e

Kush eshte online

Momentalisht janë online 190 vizitor

FARMACI VITA
Adresa :Përballe Universitetit “Luigj Gurakuqi”

  • Studio e Hapur
  • Star Sport

Publicitet

PROGRAME

LAJME NGA BOTA

SULM ME ARMË NDAJ AUTOBUSIT,

Sulm me armë ndaj autobusit, 23 të vdekur

Me shume

SULMI NË MANCHESTER,

Sulmi në Manchester, evakuohet një pjesë e qytetit Wigan

Me shume

BISEDIME TË VËSHTIRA,TË

Bisedime të vështira,të gjithë ,liderët e G7 me sytë nga

Me shume

SULM ME ARMË NDAJ AUTOBUSIT,

Të paktën 23 persona kanë mbetur të vrarë dhe 25 të tjerë

Me shume

FBI HETON DHËNDRIN E TRUMP

Dhëndri i presidentit amerikan Donald Trump, njëkohësisht

Me shume

SULMI NË MANCHESTER, MEDIAT:

Policia britanike vijon kerkimet per te zbuluar personat te

Me shume

PROGRAME